Ferroli Kombide A01 Hatası ve Çözümü

Ferroli kombi kullanıyorsanız A01 hatasının ne olduğunu ve kombinizde bu sorunu nasıl çözebileceğinizi sizlere anlatacağız.

Ferroli A01 hatası ve çözümü tüm modeller için uygun olduğunun bilgisi verelim ilk olarak. A01 hatası kombinizin ateşleme sisteminin düzgün olarak çalışmadığından kaynaklanan bir hatadır. Kombiniz ateşleme yapamamakta ve ateşleme yapamadığı içinde kombi çalışmamaktadır.

Ferroli Kombide A01 Hatası ve Çözümü
Bu hatanın birçok nedeni vardır ateşleme sistemi arızalı olabileceği gibi elektrikten de kaynaklana bilmektedir. Bu durumda bu hatayı çözebilmeniz için sizin yapmanız gereken teknik servis ile iletişime geçmek olacaktır.

Ferroli kombinizde A01 hatası aldığınızda kombinizi tamamen kapatınız elektrik bağlantıları kesiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra Ferroli servisi ile iletişime geçerek kombinizin A01 hatası verdiğiniz ve düzeltmesini istemeniz olacaktır. A01 hatası aldığınız kombide siz hiç bir işlem yapmayınız zaten sizin de yapabileceğiniz bir işlem yok! Servis çağırarak servisin müdahale etmesi en doğru çözüm yoludur.

Ferroli kombinizde eğer garanti süresiniz devam ediyorsa Ferroli servisleri garanti süresi boyunca ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Bu durumda sizde A01 hatasını ücretsiz olarak çözebileceksiniz. Genel servise ayrıca bir bakım yaptırmanızı da öneririm. Servisler genelde hayatı çözer ve giderler.

Hazır servis ayağınıza kadar gelmişken kombinizi test etmesini diğer başka hata olup olmadığını da kontrol etmesini isteyiniz. Siz bu kombiye para verdiniz ve aldınız servislerin görevi de kombinizin bakımını yapmak olduğunu unutmayınız.

A01 hatası alan kombi kullanıcılarına son uyarımızda dediğimiz gibi siz hiç bir işlem yapmayınız. İşlem yapmanız durumda kullanıcı hatası denilerek garanti harici tutulabilir. Servis çağırarak görevini yapmasını sağlamak en mantıklısıdır.

Yorum Yaz

Alt taraftan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır!