Firefox Tarayıcı Hoppalaa. Hatası ve Çözümü

Firefox tarayıcınızdan internete bağlanması sırasında karşınıza alt resimde görüldüğü gibi Hoppalaa. hatası çıkıyorsa bu hatanın nedeni ve bağlantının yapılması için gerekli olan işlemleri burada bulabilirsiniz.

Firefox internet tarayıcısı Hoppalaa. hatasını 66.0.0 versiyonları ve üstü versiyonlarında görür olduk. Daha sonra ki versiyonlarda anlatılan hata şekli bu şekilde verirlir mi bilemiyoruz. Firefox Hoppalaa. hatasının temel nedeni tarayıcınızın internete bağlamamasından yani internetiniz ip adresi almamasından kaynaklanmaktadır.

Firefox Tarayıcı Hoppalaa.

Bu durum yeni modem açtığınızda bağlanma süresi arasında önünüze çıkabilir, İnternet kullanıcı adı ve diğer bağlantıların doğru yapılmamasından kaynaklanabilir. Hoppalaa. hatası gördüğünüzde ilk olarak internet modeminizde İnternet ışığının yeşil yanıp, yanıp sönmesi gereklidir. Yeşil ışık internet için IP adresi aldığı ve internet bağlantınızın olması anlamına gelmektedir. Eğer kırmızı sabit ışık yanıyor ve çok beklediyseniz modeminizi kapatarak 5 – 10 saniye kadar kapalı tutarak tekrar açınız ve internete bağlanmasını bekleyiniz.

Diğer bir nedeni ise internet kullanıcı adı ve şifreniz sıfırlanmış, fabrika ayarlarına geçmiş ya da değiştirilmiş olabilir. İnternet modem kullanıcı ayarlarını biliyorsanız doğruluğunu kontrol ediniz bilmiyorsanız servis sağlayıcınız ile görüşünüz.

Farklı bir sorun modem, bilgisayar, internet kabloları doğru bir şekilde takılı mı? Mutlaka kontrol etmelisiniz.

Bilgisayar ile modem arasında bulunan bağlantıları, modem ile telefon hattı arasından bulunan kontrolleri, kabloların düzgün şekilde iletkenliğini kontrol etmelisiniz. Bilgisayarınızda IP adresi aldığında internete bağlanmış olursunuz ve bir daha ki bağlantı sorununa kadar Hoppalaa. hatası ile karşılaşmazsınız. Mozilla Firefox Hoppalaa. ile klasik kelimelerden uzaklaşarak Türk kültürüne daha uygun bir kelime seçmesi dikkatimizi çekmektedir.

Kategori: İnternet Etiket:

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.