Hakkımızda

Site içerisinde sizlere bilgisayar, internet, yazılım, site, Windows, WordPress, iletişim araçları, oyun ve günlük yaşamda karşılaşabileceğiniz hataları bu hataların nedenlerini ve çözüm yollarını bulabileceğiniz internet kaynağıdır.

Hakkımızda

Site içerisinde hatanın çözüm yollarında neler yapmanız gerektiğini resimler ile zenginleştirerek anlatırız. Siz bu çözüm yollarından giderek aldığınız hatayı düzeltebilirsiniz.

Sitede yer alan hatalar genellikle kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı hatalardan derlenmektedir. Ağırlıklı olarak da bilgisayar hataları ve bunlarla ilgili eğitici yazılara yer vermekteyiz.

Site içerğini sürekli olarak yenileyerek, sizlere daha iyi bir kaynak sunmak için çalışıyoruz. Eğer sizin aldığınız bir hata var ve bunun çözüm yolunu bulamıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına eğer sizin aldığınız bir hata var ise bizimle iletişime geçerek hatayı bildirebilir ve hatanın çözüm yolunu sitede paylaşabiliriz.

Sizden gelen hataları ise çözüm yolunu biliyorsak gün içerisinde sitede sunarak size bilgi veriyor hata hakkında bilginiz yok ise araştırarak hatanın çözümünü yine sizlere bildirerek sitede paylaşıyoruz. Hata veya hatalarınızı tek hata veya toplu hata olarak bize bildirebilirsiniz. Hata bildirmek için bu sayfada bulunan mail adresinden bizlere aldığınız hata veya hataları bildirmeniz yeterli olacaktır.

Hatavecozum.com 2017 yılından beri aktif olarak hizmetinizdeyiz.

Unutmayın çözülmeyecek hata yoktur ve insan yaşamanın sürdürdükçe hata yapabilir ya da hata ile karşılaşabilir. Önemli olan bu hatayı çözmek veya çözmeye çaba sarf etmektir.

İletişim: biz @ hatavecozum.com