Hakkımızda

Hata ve Çözüm kısaca HT Çözüm. Hatalar, çözüm yolları ve eğitici yazıları bulabileceğiniz internet kaynağıdır. Sitede yer alan hatalar genellikle kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı hatalardan oluşmaktadır.

Hatavecozum.com – Hakkımızda

Sitede bilgisayar, internet, site, yazılım hataları bu hatalar için çözüm yolları, nasıl yapılır ve eğitici yazılar yer almaktadır.

Site içeriğini sürekli olarak geliştirerek, sizlere daha iyi bir kaynak sunmak için çalışıyoruz. Hatavecozum.com tamamen tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, üyelik gerektirmeyen internet sitesidir.

Üye olmadan, üyelik aktivasyonu gibi zaman alıcı işlemler ile uğraşmadan sayfada soru sorabilir, sorulara cevap verebilir, kişisel yorumlarınızı sayfa içerisinde diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Bu sitede bulunan bilgilerin doğruluğu hiçbir şekilde garanti edilmemektedir.  Sitedeki içeriğin kullanımından oluşabilecek herhangi bir zarardan dolayı site sorumlu tutulamaz.

Hatavecozum.com 2017 yılından beri aktif olarak hizmetinizdeyiz.

Siteden indirmiş olduğunuz dosyalara virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir. Sitede bulunan tüm görsel, logo veya diğer materyalleri hakları ilgili firma veya kurumlara aittir.

İletişim Mail: biz @ hatavecozum.com

Uyar – Kaldır

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri biz @ hatavecozum.com adresinden ulaşabilirler. Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.