Hamachi Tünel Sorunu Hatası ve Çözümü

Hamachi yazılımını çalıştırdığınızda ekranınızda eğer Tünel sorunu görüyorsanız bu hatayı nasıl gidereceğinizi ve bu hataya nasıl çözüm bulacağınızı sizlere sunacağız.

Yüklemiş olduğunuz Hamachi programını tamamen bilgisayarınızdan silmeniz germektedir. Silme işlemini Başlat ve Denetim Masası menüsüne giderek Program Ekle ve Kaldır menüsüne tıklayınız. Program Ekle ve Kaldır menüsünden çıkan listede Hamachi yazılımınızı tamamen kaldırınız ve bilgisayarınızı yeniden başlatmasını isterse tekrar başlatınız.

Hamachi Tünel Sorunu Hatası ve Çözümü

Kaldırma işlemi bittikten sonra Hamachi sitesine giderek en son güncel sürümü indiriniz. Bilgisayarınızda kurulumu bilgisayarınızda tamamen yapınız ve Hamachi kullanıcı bilgileriniz ile tekrar giriş yaptığınızda artık Hamachi Tünel sorunu uyarısı görmeyeceksiniz.

Bu sorunun nedeni ve size neden tekrar Hamachi yazılımını kurdurduğum bilgisini verdiğimde çözümü daha rahat anlayacaksınız, ilerleyen zamanda tekrar ettiğinde rahatlıkla bilgisayarınızda çözebileceksiniz.

Sizin önceden kurduğunuz Hamachi program ağ hata veya hataları yüzünden aktifleştirilemiyor ve Hamachi ağı etkinleştirilemiyordur. Siz burada önceki Hamachi sürümünü sildiğinizde Hamachi ağı tamamen kapatıldı ve kaldırıldı.

Siz tekrar güncel Hamachi programını kurma işlemi sırasında program kendine özel yeni bir ağ açarak tekrar bağlantı sağladı ve siz ağa Hamachi ağına doğru bir bağlantı yaptınız için bilgisayarınızda tekrar Hamachi Tünel Sorunu almadınız.

Özetle eğer bu hatayı alıyorsanız programı bilgisayarınızdan kaldırarak en son versiyonunu bilgisayarınızda tekrar yükleyiniz ve çalıştırınız bu bilgisayarınızda sorunu çözmeniz için yeterli olacak bir işlemdir.

Kategori: Yazılım Etiket:

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.