League of Legends LOL Yavaşlığına Çözüm

League of Legends kısa adı Lol oyunu oynarken bilgisayarınızda önceden hızlı girdiğiniz oyunda şimdilerde oyunu yavaş oynuyor ve oyun kasıyorsa yöntemler yavaşlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bilgisayarımıza gelen bir bakım yapmamız gereklidir. Bu bakım hem oyun hızı hemde bilgisayar hızında etkili olacaktır. Bakım programlarından size Advanced SystemCare programını öneririm hem ücretsiz hem de bakım için diğer programları göre daha iyidir. Programı indiriniz ve çalıştırdıktan sonra tara alanına tıklayarak bulunan hataları düzeltiniz.

League of Legends LOL Yavaş

Bu arada bir ufak bir hatırlatmadan yapmak istiyorum size bazı kaynaklar oyunun bazı dosyaları ile oynanarak hızlandırıldığından bahsedilmiş bu yanlış bir işlem arkadaşlar siz oyun içerisinde bulunan hiç bir dosya üzerinde oynama yapmayınız ve silmeyiniz. Bu bilgisayarınızı ve oyunu hız kazandırmayacak aksine oyunun tamamen çökmesine neden olabilir.

Yapımcı oyunun yaparken tüm dosyaları oyunu çalıştırması ve sorunsuz oynanması için hazırlamaktadır. Sil bu oyun içerisinde dosya ya da dosyaları silmeniz ve değiştirmeniz oyunu tamamen çökmesine neden olacaktır. Burada bahsettiğimiz iki işlemi yapmanızı oyununuz hızlanmasında yeterli olacaktır.

Bundan sonra ki yazımda size bilgisayarınızın performansı nasıl artıracağınız hakkında daha detaylı bilgi vereceğim Bilgisayarı Hızlandırma Yolları yazımı okumanızı tavsiye ederim.

İşlemlerin hepsi bu şekilde siz burada anlatılanları yaptığınızda ve sayfa sonunda sizi bilgisayar hızlandır yöntemlerini sayfasına giderek o sayfada da anlattıklarımızı yaptığınız Lol oyununuz hızlanacaktır.

Kategori: Yazılım Etiket:

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.