Microsoft Xbox 0x87DF2EE7 Hatası ve Çözümü

Eğer Microsoft Xbox kullanırken karşınıza “0x87DF2EE7” hatası çıkıyorsa bu hatayı nasıl onaracağınızı yani çözeceğinizi size anlatacağım.

İlk olarak bu hatanın neden kaynakladığını size anlatayım merak etmeyin sorun büyük bir sorun değil 0x87DF2EE7 hatası Xbox kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı bir hatadır basit bir şekilde çözeceğiz.

Bu hatayı almanızın tek sebebi vardır oda istediğiniz işlemi yükleyemediğinden kaynaklanır nedeni ise internet yavaşlığı sebebi ile ip adresinizden kaynaklanan geçici bir sorundur alt taraftaki işlemleri yaptığınızda bu hata tamamen kaybolacaktır.

Microsoft Xbox 0x87DF2EE7 Hatası ve Çözümü

İnternetinizi, Xbox ve sizde bulunan ağ cihazınızı kapatanız tahminen bir dakika bekleyerek tümünü sırası ile açınız. Xbox düğmesine basarak Ayarlamalar alanına giriniz. Buradan Tüm Ayarlamaları seçiniz ve Ağ menüsünden Ağ ayarlarına gidiniz. Burada Ayrıntılı ağ istatistikleri göster menüsünü göreceksiniz. Ayrıntılı ağ istatistikleri sonuçlar önünüze çıkacaktır.

Sonuçlardan eğer test hızının düşük çıktıysa ise internet bağlantınız çok yavaş ve bu sebepten dolayı siz 0x87DF2EE7 hatası alıyorsunuz. Bunun için de yapmanız gereken internet hızınızı yükseltmek olacaktır.

Nerden hizmet alıyorsanız internet bağlantınızın çok yavaş olduğunu söyleyerek internet hızınızı artırınız. İnternet hızınızı artırdığınızda indirmeler daha hızlı olacak ve 0x87DF2EE7 hatası almayacaksınız.

İnternet hızınızı mutlaka çözmeniz gerekmektedir bu hata için eğer internet hızınızı yükseltmezseniz ne yazık ki bu hatayı sürekli alırsınız.

Geçici internet yavaşlığı da olabilir bir kere modeminizi kapatarak tekrar deneyin olmadı müşteri hizmetlerini arayarak çözüm üretin yine de olmazsa servis sağlayıcınızı değiştirerek daha hızlı bir servis sağlayıcına geçiniz.

Yorum Yaz

Alt taraftan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır!