Norton Sorunla Karşılaştı Kapatılması Gerekiyor Hatası

Bilgisayarınızda Norton virüs programı ya da Norton ürünlerinden biri kurulu ise bilgisayarınızda aniden Norton sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor hatası alıyorsanız hatayı nasıl bilgisayarınızda çözeceğinizi size anlatacağız.

1. Çözüm Yolu

Tekrar hata aldığınız Norton virüs programı ya da diğer Norton ürününü tekrar başlatınız. Başlatma işleminden sonra Norton sayfasında yer alan Güvenlik ayarına tıklayarak LiveUpdate tıklayarak güncelleme yapınız ve güncellemenin tamamen bitmesini bekleyiniz.

Güncelleme işlemi bittikten sonra bilgisayarınızı kaparak tekrar açınız muhtemelen güncellemeden sonra artık bu sorunu almayacaksınız. Bu sorunu almaya devam ediyorsunuz. İkinci işleme geçerek sorunu çözebilirsiniz.

2. Çözüm Yolu

Norton Sorunla Karşılaştı Kapatılması Gerekiyor Hatası

Bilgisayarınızda bulunan Norton ürünlerini bilgisayarınızdan tamamen kaldırınız. Norton tüm ürünlerini yine Norton kendi kaldırma programı olan “Norton Kaldırma ve Yeniden Yükleme Aracı” ile yapabilirsiniz.

Bu aracı indirerek bilgisayarınızda çalıştırınız ve tüm Norton ürünlerini bilgisayarınızdan tamamen kaldırınız. Kaldırma işleminden sonra tekrar bilgisayarınız başlayacaktır. Bilgisayarınız başladıktan sonra hata aldığınız Norton Virüs programını ya da farklı ürününü bilgisayarınızda tekrar kurunuz. Bu işlemlerden sonra bilgisayarınızda artık bu hatayı almayacaksınız.

Norton Sorunla Karşılaştı Kapatılması Gerekiyor hatası aldığınızda internet tarayıcınızda aynı anda kapanabilir. Bu hata tarayıcınızın kapanmasına neden olabilmektedir. Burada anlattığımız şekilde bilgisayarda uygularsanız bu hatadan kaynaklanan internet tarayıcısı kapanma ya da çökme sorununu da çözmüş olacaksınız.

Burada dikkat etmemiz gereken bir nokta var. Sizin internet tarayıcınız bu hata sonrası kapanıyorsa bunun nedeni bu hatadan kaynaklanmaktadır. Her internet tarayıcısı çökmesi bu hata ile alakalı değildir, bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Kategori: Yazılım Etiket:

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.