cihazınız etkin saatler dışında yeniden başlatılacak uyarısı alıyorum ne yapmam gerekli

Sorular ve CevaplarCategory: Bilgisayar - Sorular ve Cevaplarcihazınız etkin saatler dışında yeniden başlatılacak uyarısı alıyorum ne yapmam gerekli
sinem asked 1 ay ago

cihazınız etkin saatler dışında kırmızı yeniden başlatılacak. ve işaretli bir uyarı veriyor windows 10 pro 64 bit işletim sistemim

cihazınız etkin saatler dışında yeniden başlatılacak

bunu nasıl düzeltebilirim?

Alt taraftan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır!

1 Answers
Moderatör Staff answered 1 ay ago

Selam Sinem Hanım, bu bir uyarıdır. Nedeni ise Windows 10 için işletim sisteminiz arka planda Windows 10 güncellemesi indirmiş ve siz işletim sistemi kullandığınızda dolayı Windows cihazınız etkin olmayan yani kullanılmayan saatler arasında tekrar başlatılacaktır uyarısı ile karşılaşıyorsunuz.

Windows 10 güncellemenin tamamen yapılması, sisteme yerleşmesi ve güncelleme tamamlamaması için sürekli yeniden başlatır ve açılış esnasında size yükler. Çözümü ise alt taraftan yeniden başlat seçebilir, kendiniz başlatarak güncellemelerin yüklenmesini bekleyebilirsiniz.

Cihazınız etkin saatler dışında yeniden başlatılacak. uyarısı aldıysanız cihazı tekrar başlatın düzelecektir.

Alt taraftan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır!

Your Answer