dosyanın windows değil dosyanın 32 bit mi 64 bit mi nasıl öğrenirim programlı

Sorular ve CevaplarCategory: Bilgisayar - Sorular ve Cevaplardosyanın windows değil dosyanın 32 bit mi 64 bit mi nasıl öğrenirim programlı
kentsel asked 1 ay ago

bir dosyanın 32 bit de mi çalıştığını yoksa 64 bit de mi çalıştığınız nasıl öğrenirim internette hep windows işletim sistemi yazmışlar ben işletim sistemi değil işletim sistemim 64 bit onu biliyorum ama dosyaların hangi bit olduğunu bilmiyorum bit sürümü öğrenme programı var mıdır?

Alt taraftan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır!

1 Answers
Moderatör Staff answered 1 ay ago

Selam kentsel daha önce site üzerinde detaylı olarak dosyanın bit sürümünü programsın nasıl öğreneceğinizi anlatmıştık siz programlı demişiniz birazdan burada hangi program ile nasıl bit sürümünü öğreneceğinizi yazacağız.

Eğer programsız öğrenmeyi okumak isterseniz ya da diğer gelen ziyaretçiler okumak isterse sitede “Dosyanın 64 Bit mi, 32 Bit mi, Olduğu Nasıl Anlaşılır? Programsız” yazısına giderek nasıl programsız bit sürümü öğreneceklerini bulabilirler.

Sizin sorunuza gelince yani program ile dosyanın hangi bit sürümde olduğunu “ResEdit” programı ile öğrenebilirsiniz. Program kurulumsuz çalışır, yapmanız gereken programı çalıştırdıktan sonra öğrenmek istediğiniz dosyayı ResEdit programın içerisine sürekleyerek bırakmanız.

Dosyanın Bit Sürümünün 32 Bit Olduğunu Öğrendiniz
Dosyanın Bit Sürümünün 64 Bit Olduğunu Öğrendiniz

Sürükleyerek bıraktığınızda programın hemen üst tarafında program adı yanında dosya 64 bit ise [64-bit], 32 bit ise [32-bit] yazacaktır.

Alt taraftan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır!

Your Answer