The Setup Files Are Corrupted Hatası

The Setup Files Are Corrupted (Kurulum Dosyaları Bozuk) hatasının anlamı indirmiş olduğunuz dosya ve dosyalar tam olarak indirilemediğinden dolayı almış olduğunuz bir hatadır.

Dosya veya dosyaların tam olarak indirememesinin birçok nedeni bulunmaktadır. İnternet bağlantınızın kopması ve indirme işleminin devam edilememesi, internet bağlantınızın çok yavaş olması ve indirmede yeterli bağlantı hızının sağlanamaması, indirme sırasında büyük dosyalarda kotanızın dolması gibi bir çok nedenden dolayı dosya ve dosyalarınız indirilemez ve siz indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırmak istediğinizde The Setup Files Are Corrupted hatası alırsınız.

The Setup Files Are Corrupted Çözümü

The Setup Files Are Corrupted Hatası

Bu hatayı çözmek için ilk olarak internet bağlantı hızını kontrol ediniz kotalı internet kullanıyorsanız kotanızı yükseltiniz ya da internet bağlantınızı resetleyiniz.

Bilgisayarınızda bulunan virüs programını ve güvenlik duvarını geçici olarak kapatınız ve alternatif bir internet tarayıcısından indirme yapmayı deneyiniz.

Burada ki işlemleri yaptığınızda dosyayı tamamen indireceğiniz için The Setup Files Are Corrupted (Kurulum Dosyaları Bozuk) almayacaksınız.

Bu hata herhangi bir oyun, program ve diğer yazılımlar ile alakalı bir durum değildir. Tüm dosya verilerinde hangi işlemi yaparsanız yapın verilerin tam olarak bilgisayarınıza inmediğinden bu hatayı alırsınız. Yani bir oyunda da bu hatayı alabileceğiniz gibi bir programda da alma ihtimaliniz vardır. Veriler doğru ve tam inmediği müddetçe kurulum ve çalıştırma işlemi bilgisayarda yapamaz sürekli bu hatayı alırsınız.

Kategori: Bilgisayar Etiket:

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.