Tivibu Mvp21403 Hatası ve Çözümü

Tivibu kullanıyor ve Mvp21403 hatası alıyorsanız bu hatanın nedeni ve çözüm yolunu sayfa da okuyabilirsiniz.

Mvp21403 hatası bağlantıdan kaynaklanan bir hatadır. Modem veya diğer internet cihazlarından sinyal almadığından siz bu hata ile karşılaşırsınız.

Bu hata karşısında yapmanız gereken işlem ise ilk olarak internet cihazınızı veya modeminizin ayalarını sıfırlayınız yani fabrika ayarına alınız. Cihazı takarak 3 dakika ile 5 dakika arasında bekleyiniz ve hatanın giderilip giderilmediğini kontrol ediniz.

Tivibu Mvp21403 Hatası ve Çözümü

Bu işlemi şu şekilde farklı yoldan anladığımızda hatanın çözümünü daha rahat anlayacaksınız. Bilgisayarınızda internet bağlantısı olmaması durumda modeminizi resetleyerek ya da fabrika ayarlarına alarak düzelmesini bekliyorsanız yine bu şekilde Tivibu internet cihazı için ayarları otomatik olarak alması için beklemeniz gerekmektedir.

Bu çözüm yolunu yaptığınız halde yine siz Mvp21403 hatası ile karşılaşırsanız bu durumda cihaz, kutu, modem, bağlantılar veya diğer cihazlar da dâhil olmak üzere hiç bir işlem yapmadan Tivibu müşteri hizmetlerini arayarak hata kodu ile birlikte müşteri hizmetlerinden yardım almanız gerekmektedir.

Müşteri hizmetlerine hatayı bildirdiğiniz de muhtemelen size yönlendirme yaparak hatayı çözmenize veya arıza kaydı adınıza açarak daha sonra da yerinize hata ile yetkili olan teknik servisi yönlendirerek hatayı çözmenize yardımcı olacaktır.

Yakın zamanda sıklıkla görülen bu hata Tivibu sistemi ile alakalı olan sistem kaynaklıydı, bu hata yetkililer tarafından giderildi.

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.