Wolfteam 0XE019100B Log Hatası ve Çözüm Yolu

Wolfteam 0XE019100B Log hatası alıyorsanız bu hatayı neden aldığınız ve bunu nasıl çözebileceğinizi size anlatmaya çalışacağız.

Log hatası aldığınızda bilgisayarınızda kurulu olan önceki Wolfteam oyunun bilgisayardan siliniz veya kaldırınız. Oyunu kaldırdıktan sonra hata almamız sebebi ile Regedit kayıt girdisinden de kayıt girişlerini silmemiz gereklidir.

Wolfteam 0XE019100B Log Hatası ve Çözüm Yolu

Regedit kayıt girişlerine ulaşmak içi başlat menüsüne çalıştır / programları dosyaları ara alanına “REGEDIT” yazarak Kayıt Defteri Düzenleyicisine giriniz. Burada sırası ile açılan menüde Bilgisayar alanına altında yer alan HKEY_LOCAL_MACHINE alanına tıklayınız açılan tekrar menüden SYSTEM alanına tıklayınız.

SYSTEM alanında ControlSet001 ve ControlSet002 alanlarında bulunan xhunter1, xspirit kayıt girdilerinin üzerinde mouse ile sağ tarafa tıklayarak bu kayıt girişlerini tamamen siliniz.

Burada dikkat etmeniz gerekenler arkadaşlar sadece xhunter1 ve xspirit kayıt girdilerini silmeniz olacaktır. Diğer kayıt girdileri ile oymayınız ve değiştirmeyiniz. Diğer kayıt girdileri oyun ile alakalı değil bilgisayarın sistemi ile alakalı işlemler olabilir sadece iki kayıt girdisini sildiğinize emin olmalısınız.

Bu işlemleri tamamen yaptıktan sonra bilgisayarımıza kapatarak tekrar açılmasını bekliyoruz. Bilgisayarımızı kapatmamızda ki amaç dildiğimiz kayıt girdilerinin tekrar bilgisayarda sildiğimizden dolayı açılmayacaktır bu Wolfteam Log hatası için önemlidir. Mutlaka bilgisayarınızı bir defa tekrar başlatmanız gereklidir.

Bilgisayarınız başladıktan sonra Wolfteam oyunu tekrar kurduğunuzda oyunu başlattığınız 0XE019100B log hatası penceresi karşınıza çıkmayacak ve oyun direk olarak bilgisayarınızda başlayacaktır.

Kategori: Yazılım Etiket:

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.

2 Yorum Yazılmış “Wolfteam 0XE019100B Log Hatası ve Çözüm Yolu”

    1. Emirhan bey iyi sabahlar, detaylı olarak hatayı bildirseniz yardımcı olmaya çalışırız. Sorunuz tam olarak anlaşılmadı regedit’i bir daha kontrol edebilir misiniz?