WordPress Daha Fazla Oku (daha&helliip;) Tek İşlemle Silme

Yeni tema ya da tema düzenler (daha&helliip;) yazıcı sıklıkla çıkmaktadır. Bu yazı kategori, arama ve arşiv sayfasında yazıların sonunda yazının tekil sayfada bölündüğü kısımdan sonra gelir ve daha fazla oku anlamındadır.

WordPress Daha Fazla Oku (daha&helliip;)

Tekil yazı yazarken nerede yazıyı more ile böldüyseniz arşiv, arama ve kategori sayfasında böldüğünüz alanda karşınıza (daha&helliip;) çıkabilir.

Sadece basit bir şekilde bu yazıyı tamamen nasıl kaldıracağınızı göstereceğiz. Tek bir işlemle basitçe kaynak kodlarda dahil olmak üzere temanızda (daha&helliip;) uyarısından tamamen kurtulabileceksiniz.

İşlemi yapmadan önce burada yazılı olan tek işlemle kod daha fazla oku anlamına gelen (daha&helliip;) tamamen siteden kaldırmak yani silmek için yapılacak işlemlerden eğer yazının arkasından (daha&helliip;) yazısını silmek değil de değiştirmek istiyorsanız sitede WordPress Daha Fazla Oku (Read More) Yazısını Değiştirme Basit Yöntem işlemi nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

WordPress admin paneline giderek Görünüm menüsü Tema Düzenleyici ve sol tarafta bulunan functions.php düzenleme alanına gidiniz. Functions alanında uygun bir yere diğer komutların sonuna ya da functions.php dosyasının en altına kodu gözüktüğü şekilde ya da siteden aldığınız şekilde yerleştirerek functions.php dosyasını yeniden düzenleyiniz.

WordPress Daha Fazla Oku (daha&helliip;) Tek İşlemle Silme

Sitede (daha&helliip;) silmek için gereken kodu buradan da alabilirsiniz.

Functions.php içerisine eklediğinizde sitede (daha&helliip;) tamamen kaldırılmış olacaktır. Sitede kaynak kodlarda dahi (daha&helliip;) sorununu bu şekilde kaldırarak çözebilirsiniz.

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.

2 Yorum

 1. Salim Karaman 28 Aralık 2021

  Ek bir bilgi için yazıyorum temanızda the_content( ”, ‘…’ ); aratarak burayı the_content(); olarak değiştirirseniz yine temada (daha&helliip;) kaybolacaktır.

  1. Moderatör 28 Aralık 2021

   Salim Bey bilgi için teşekkür ederiz. Yazdığınız kod çok kısıtlı temalarda bu şekildedir. Burada (daha&helliip;) the_content arkasına daha fazla oku anlamında birden fazla komutla değişik şekillerde yazılabilir.

   Bir örnekte sizin yazdığınız şekilde yazılabilmektedir. Fakat sayfada ki kodu eklediğinizde hangi şekilde yazılırsa yazınsın functions.php içerisine eklediğinizde temada aramadan kolayca (daha&helliip;) tamamen silinecektir.