Zula Güncelleme Hatası ve Çözümü

Zula oyununu güncelleme sırasında bilgisayarınızda eğer hata alıyorsanız sayfada verilen çözüm yolu ile güncelleme sorununu çözebilirsiniz.

Oyunu güncelleme sırasında Zula oyunu için yeni verileri internet üzerinden çekerek bilgisayara yükler ve oyun için güncelleme yapmaya çalışırsınız. Güncelleme sonunda ise gerekli verileri bilgisayarınıza çekerek oyunu günceller ve oynamaya başlarsınız.

Zula Güncelleme Hatası ve Çözümü

Güncelleme sırasında eğer bilgisayarınızda hata alıyorsanız bunun nedeni ise virüs koruma programı veya programları, diğer zararlı yazılım programları kurulu ise indirme sırasında bir veya birkaç dosyayı bloke edeceğinden bilgisayarınıza veri aktarımı yapılamaz ve güncelleme hatası alırsınız. Virüs programı ile birlikte güncelleme hatası alabileceğiniz diğer kısım ise Windows güvenlik duvarının açık / etkin olmasıdır.

Bu durumda yapmanız gereken ve hatanın çözüm yolu için Zula güncelleme sırasında virüs koruma programı ve Windows güvenlik duvarınızı Zula güncellemesi bitene kadar kapatınız ve güncelleme işleminizi başlatınız. Bu şekilde güncellemeler gelecek ve bilgisayarda oyunu açarak oynayabileceksiniz.

Kullanıcıları dikkatine güncelleme işlemi bitirdikten sonra güvenlik duvarı ve virüs koruma programını açmayı tekrar unutmayınız. Güvenlik duvarı ve virüs koruma programı bilgisayarda açık olmaması durumda bilgisayarınıza zararlı yazılım bulaşma ihtimali vardır. Kapattığınız korumaları tekrar açınız.

Burada verilen bilgiler güncelleme sorunu yaşanlar içindir eğer bilgisayarınızda Zula açmaya çalıştırırken çalıştırmayı durdurdu veya bilgisayarınızda oyununu açamıyorsanız bu hatanın çözümü için Zula Oyunu Çalışmayı Durdurdu Hatasına Çözüm sayfasına giderek oyununa bilgisayarda Windows için nasıl izin vereceğinizi detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

Alt taraftan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır!

10 Yorum Yapılmış “Zula Güncelleme Hatası ve Çözümü”

  1. Ahmet Bey, merhaba ip adresinden anlaşıldığı üzere alt tarafta Ali adıyla da girmişiniz onunda cevabını buradan yazacağız gerçi sadece he yazmışınız.

   Soru aynı olacağından güncelleme sırasında güncelleme yapılamayarak bekliyorsanız yüksek ihtimalle karşı sunucu yoğun olduğundan, çalışmıyor olabileceğinden ya da sizin internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir.

   Güncelleme kesilmiyor ama devam etmiyorsa bu bahsi geçen hatalardan dolayı güncelleme yapamıyorsunuz. Yapmanız gereken ilk internet hızınızı kontrol etmek yine aynı hata ile karşılaşırsanız daha sonra güncelleme işlemini tekrar denemek olacaktır.

    1. Teşekkür ederiz paylaşımınız için Burak Bey, ne zaman bir hata ile karşılaşırsanız buradan sorabilirsiniz. Sizler için burada hizmetteyiz, tekrar teşekkürler.

  1. Bilgilendirme için teşekkürler, ayrıca değerli zamanınızı ayırarak bilgilendirme yaptığınız için teşekkürler. Birçok kullanıcı bu şekilde çözer fakat ne yazık ki bilgilendirme yapmazlar 🙁

  1. Ali Bey, bu hatayı mı aldınız? Eğer oyunda bu hatayı aldıysanız araştırarak size dönüş yapabiliriz.

    1. IP adresinden aynı sorunun sahibi olduğunuz tespit edilmiştir. Sorunuza verilen cevabı burada görebilirsiniz. Sorun tekrarlarsa diğer sorunun altından bize dönüş yapabilirsiniz.