Zula Güncelleme Hatası ve Çözümü

Zula oyununu güncelleme sırasında bilgisayarınızda eğer hata alıyorsanız sayfada verilen çözüm yolu ile güncelleme sorununu çözebilirsiniz.

Oyunu güncelleme sırasında Zula oyunu için yeni verileri internet üzerinden çekerek bilgisayara yükler ve oyun için güncelleme yapmaya çalışırsınız. Güncelleme sonunda ise gerekli verileri bilgisayarınıza çekerek oyunu günceller ve oynamaya başlarsınız.

Zula Güncelleme Hatası ve Çözümü

Güncelleme sırasında eğer bilgisayarınızda hata alıyorsanız bunun nedeni ise virüs koruma programı veya programları, diğer zararlı yazılım programları kurulu ise indirme sırasında bir veya birkaç dosyayı bloke edeceğinden bilgisayarınıza veri aktarımı yapılamaz ve güncelleme hatası alırsınız. Virüs programı ile birlikte güncelleme hatası alabileceğiniz diğer kısım ise Windows güvenlik duvarının açık / etkin olmasıdır.

Bu durumda yapmanız gereken ve hatanın çözüm yolu için Zula güncelleme sırasında virüs koruma programı ve Windows güvenlik duvarınızı Zula güncellemesi bitene kadar kapatınız ve güncelleme işleminizi başlatınız. Bu şekilde güncellemeler gelecek ve bilgisayarda oyunu açarak oynayabileceksiniz.

Kullanıcıları dikkatine güncelleme işlemi bitirdikten sonra güvenlik duvarı ve virüs koruma programını açmayı tekrar unutmayınız. Güvenlik duvarı ve virüs koruma programı bilgisayarda açık olmaması durumda bilgisayarınıza zararlı yazılım bulaşma ihtimali vardır. Kapattığınız korumaları tekrar açınız.

Burada verilen bilgiler güncelleme sorunu yaşanlar içindir eğer bilgisayarınızda Zula açmaya çalıştırırken çalıştırmayı durdurdu veya bilgisayarınızda oyununu açamıyorsanız bu hatanın çözümü için Zula Oyunu Çalışmayı Durdurdu Hatasına Çözüm sayfasına giderek oyununa bilgisayarda Windows için nasıl izin vereceğinizi detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Yazılım Etiket:

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.

18 Yorum Yazılmış “Zula Güncelleme Hatası ve Çözümü”

  1. Selam Bilal Bey, bilgilendirme için teşekkür ederiz. Bilgilendirme için teşekkür eder, hayırlı ramazanlar dileriz.

  1. Selam Erkan Bey, oyunda geçici bir hata vardır. Sizin yapabileceğiniz bir işlem yok. Kendiliğinden düzelir eğer düzelmez ise oyun yapımcısı ile irtibata geçmelisiniz.

   1. Benim de dosyalar kontrol ediliyor diyor. Sonra öyle kalıyor. Lütfen bir çözüm söyleyin.

 1. Her yere baktım ama yok olmadı. Birde buraya bakiyim dedim işime yaradı çok sağ olun.

  1. Ahmet Bey, merhaba ip adresinden anlaşıldığı üzere alt tarafta Ali adıyla da girmişiniz onunda cevabını buradan yazacağız gerçi sadece he yazmışınız.

   Soru aynı olacağından güncelleme sırasında güncelleme yapılamayarak bekliyorsanız yüksek ihtimalle karşı sunucu yoğun olduğundan, çalışmıyor olabileceğinden ya da sizin internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir.

   Güncelleme kesilmiyor ama devam etmiyorsa bu bahsi geçen hatalardan dolayı güncelleme yapamıyorsunuz. Yapmanız gereken ilk internet hızınızı kontrol etmek yine aynı hata ile karşılaşırsanız daha sonra güncelleme işlemini tekrar denemek olacaktır.

    1. Teşekkür ederiz paylaşımınız için Burak Bey, ne zaman bir hata ile karşılaşırsanız buradan sorabilirsiniz. Sizler için burada hizmetteyiz, tekrar teşekkürler.

     1. Moderatör benim sorunum Zula setup ile ilgili yani aynı sorun var. Zulayı kurarken güncelleme listesi indiriliyor da donuyor dediğiniz şeyleri denedim ama olmadı ne yapabilirim acaba?

      1. Selam Uğur Bey, güncelleme indirirken donuyorsa ya virüs ya da güvenlik duvarı indirmeyi engelliyor ya da zula sunucularından yoğunluktan dolayı geçici sorun vardır. Virüs koruma programlarını kapatıp deneyin. Yine olmaz ise sunucuda yoğunluk vardır bekleyerek tekrar indirmeyi deneyiniz.

  1. Bilgilendirme için teşekkürler Hakkı Bey. Değerli zamanınızı ayırarak bilgilendirme yaptığınız için teşekkürler. Birçok kullanıcı bu şekilde çözer fakat ne yazık ki bilgilendirme yapmazlar. 🙁

  1. Ali Bey, bu hatayı mı aldınız? Eğer oyunda bu hatayı aldıysanız araştırarak size dönüş yapabiliriz.