WordPress Etiket (Tag) Olmayan Yazıları Bulma Eklentisiz Pratik Yöntem

Binlerce yazı var WordPress sitenizde bu yazıların içerisinde hangi yazıda etiket yapmadınız yazıları tek, tek gezmek listeden araştırmak çok uzun zaman alacaktır sizin için. Pratik şekilde yazmış olduğunuz yazılarda pratik ve kolay bir şekilde 50.000 üzeri yazı dahi olsa nasıl etiket atanmamış yazıları bulmayı göstereceğiz 5 dakika da bu işi çözeceksiniz.

WordPress admin paneline gidiniz. Admin panelinde sol tarafta “Tüm Yazılar” menüsüne dokunuz.

Üst tüm yazılar menüsünde sağ üst köşede “Ekran Tercihleri” açın.

WordPress Etiket (Tag) Olmayan Yazıları Bulma Eklentisiz Pratik Yöntem

Etiketler hariç tümünü kapatın. Bu durumda sadece yazı başlıkları ve etiketler kalacaktır.

Alt tarafta sayfa başı gösterilecek öğeyi seçin en fazla 999 seçebilirsiniz. Yazı sayısına göre seçimi fazla tutabilirsiniz. 999 da yazabilirsiniz. Ne kadar yazı varsa 999 adet bir pencerede listelenecek en kadar sayfa varsa sayfaları tek, tek açın.

Son işlem olarak etiketi olmayan yazıları pencere, pencere aramaya geldi. Etiket olmayan yazılarda — olur. Her sayfa için tarayıcınızda klavyede F3 tuşuna bakarak — işaretini arattığınızda etiket olmayan yazıları bulacaktır.

— İşaretini Yazılarda Aratın

Hiç bir eklentiye gerek kalmadan sitede etiket olmayan yazıları böyle tespit edebilirsiniz. Bu işlem hem basit hiç bir eklentiye ihtiyaç duymadan yapılan en kolay etiketi olmayan yazıları bulma yöntemidir. Etiketleri tamamen girdikten sonra yine “Ekran Tercihleri” seçimine gelerek listeyi yine önceki haline getirebilirsiniz.

Yukarıda ki yöntem 50.000, 100.000 veya 1.000.000 yazısı olanlar için pratik yöntemdir.

1500 – 2000 arası yazınız mı var. Daha işlemi kısaltalım yazınız az olduğundan Ekran Tercihlerinden sadece etiket seçimi kalacak şekilde yazı öğesini 999 yapın. 2000 azami yazı için iki sayfa tüz yazılar olacaktır listeden aşağı inerek gözünüzle — simgesini tespit edebilirsiniz.

Kategori: Eğitici Etiket:

Yorum Yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, moderatörler sorunuzu cevaplayacaklardır.